Katnutie divu ANUBIS
09.02.2009 00:00Dna 09.02.2009 sa stala veľmi nepríjemná vec. Petulke z ANUBISu katli div sveta z úrovne 51 na 49. Rozhodli sme sa teda že budeme stavať sklaďáky aby sme neskôr mohli začať nepretržiťe stavať priamo div sveta až kým sa nepodarí ho postaviť kompletne, na 100. úroveň. Bola to aliancia hráča JuRo (aX). Ale my sme mu to nedarovali a jeho div sme katli z 53 na 48.
———
Späť